معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی | تولک

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

1
  • toolek
  • 0
  • 25 آذر 1398
قالب پلی موویز قالب وردپرس ایرانی فیلم و سریال | قالب PlayMovies
معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

یکی از دغدغه های بزرگ وبمسترها ، افزایش بازدید سایت و جذب ترافیک بیشتر است بدیهی است که شخصی که برای رشد وبسایتش تلاش میکند ، در صورت عدم مشاهده نتیجه مناسب ، و دریافت بازدید درخور ،پس از مدتی دلسرد شده و ممکن است کارکردن روی سایتش را کنار بگذارد . این در حالی است که با رعایت یک سری اصول بسیار ساده و استفاده از برخی روش های از پیش اثبات شده ، میتواند بازدید سایت خود را در مدتی کوتاه افزایش داده شاهد رشد ترافیک وبسایت خود باشید . یکی از روش ها ی بهبود رتبه سایت که موتور جست و جوی گوگل توجه ویژه ای به آن دارد محتوا گذاری است .

تهیه و انتشار یک محتوای یا کیفیت گام اول است و به تنهایی تاثیر ویژه ای در جایگاه سایت دارد اما به تنهایی کافی نیست ،پست هایی که بعد از انتشار رها می شوند پس از مدتی ارزش اولیه خود را ازدست میدهند مراقبت از این پست ها گام دوم است .

افزایش بازدید سایت

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

همانطور که گفتیم محتواگذاری یک استراتژی محبوب برای موتور جست و جوی گوگل است . تهیه محتوای با ارزش دارای دو گام اساسی است:

  1. انتشار محتوای با کیفیت در وبسایت
  2. مراقبت و توجه از محتوای منتشر شده برای افزایش بازدید سایت

اکثر کاربران تنها گام اول یعنی ارسال محتوا را در نطر میگیرند و پست را بعد از انتشار رها میکنند و این کار درست نیست ، در این مقاله ما به بررسی  کامل گام دوم یعنی افزایش بازدید سایت می پردازیم .

استفاده از تصاویر مناسب در بروز رسانی

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

اگر قبل از انتشار مطالب تصویری را به آن اضافه نکرده اید اکنون به عقب برگردید و تصاویر با کیفیت و مناسبی را به محتوای خود اضافه کنید . تصاویر مشخصه مهمی برای افزایش ترافیک شما هستند . پس حتما توجه کنید که  مطالب شما شامل تصاویر مناسب باشد که کاربر کسل نشود و جذب شود . در این روند به این نکته هم توجه کنید که تصاویر هر چه اختصاصی تر باشد بهتر است.

اجازه دهید همه محتوا را ببینند

به وبلاگ خود و کاربران ثابت محدود نشوید . یکی از راه های مناسب توییت کردن است .از این راه میتونید بازدید محتوای منتشر شده را افزایش دهید  و گامی در راستای افزایش بازدید سایت بردارید . حتی میتونید کاربران جدیدی جذب کنید .

خلاق باشید

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

معرفی هشت راهکار برای افزایش بازدید سایت وردپرسی

از رویکردهای ساده و تکراری پرهیز کنید . از عنوان های جذاب استفاده کنید . از تعداد متعادل کارکترهای مجاز کمک گرفته و تاثیر گذارترین عنوان را بنویسید . عنوان جذاب بوده و کاربران را کنجکاو کند .این کنجکاوی باعث میشه کاربران به سمت سایت شما کشیده بشوند . معمولا کاربران از عناوین تکراری ساده عبور میکنند پس عنوانی بنویسید که اوج خلاقیت شما باشد .

کمک گرفتن از هشتک ها#

یکی از روش های مراقبت از محتوای منتشر شده اشتراک گذاری و ترفند های افزایش بازدید است . در این میان هشتک ها به شما کمک میکنن توییت ها و پست های خود را در دسترس قرار دهید  به این ترتیب وقتی شخصی کلمات کلیدی خاصی را جست و جو میکند ، پست های شما قابل مشاهده و در دسترس هستند . این کار راهی را فراهم ساخته تا  امکان مشاهده پست افزایش یابد .

پست ها را مدیریت شده ارسال کنید

یک نکته مهم در رابطه با انتشار پست ها در شبکه اجتماعی وجود دارد . درست است که سرعت ارسال محتوا بسیار بالاست و باید حداقل روزانه دو پست را به اشتراک بگذاریم اما به این معنی نیست که در ۲۰ دقیقه ۲۰ پست ارسال کنید . سعی کنید زمان محتوایی که به اشتراک می گذارید را مدیریت کنید و ساعات ارسال در طول روز را پخش کنید .

اشتراک گذاری

شما میتونید در تمام شبکه های مجازی مثل توییتر ، تلگرام ، لینکدون، پینترست ، آپارات ، فیس بوک و …لینک ،ویدئو ، تصاویر و محتوای خود را به اشتراک بگذارید .

حتی می توانید یک ویدئو از پست خود تهیه کنید یا به کمک اینفوگرافیک ارزش محتوایی خود را به نمایش بگذارید و کاربر رو جذب کنید.

ارسال نطر در وبلاگ های مشابه

یکی دیگر از کارهایی که بعد از انتشار محتوا در وبسایت باید انجام شود این است که قسمتی از وقت خود را صرف بررسی وبلاگ نویسان و محتوای آنان کنید . نطراتی که در بخش پایین پست های مشابه میبینید را به طور کامل بررسی کنید به این طریق به نتایج جالبی میرسید و میتوانید نقاط ضعف و قوت را پوشش دهید و در مراحل بعدی و بروزرسانی آن ها را لحاظ کنید .

ارسال خبرنامه به اعضا

 

خبرنامه بهترین گزینه برای افزایش بازدید سایت و افزایش بازدید و دعوت به مطالعه از پست های سایت است :

۱-میتوانید بهترین پستتون رو از طریق خبرنامهه به کاربران خود ارسال کنید .

۲-برخی نیز یک پست اختصاصی رو از طریق خبرنامه ارسال میکنند.

۳-برخی محتوا رو به عنوان گزارش هفتگی یا ماهانه از پست های وبسایت تهیه کرده و از طریق خبرنامه منتشر میکنند .

no avatar
toolek
شرکت عصر پیشرو سیستم افق ماندگار (تولک) در سال 1396 با هدف تولید و انتشار محتوای با کیفیت آموزشی و همچنین آشنایی جامعه با فضای کسب و کار در فضای مجازی ایجاد شده و امید داریم بتوانیم با راه کارهای نوین و استفاده از پتانسیل فضای مجازی ایجاد فرصت کنیم برای افرادی که خواهان پیشرفت خود و کشورشان هستند. ما کمک کردن به فضای کسب و کار مجازی را رسالت خودمان می دانیم و تمام استعداد ,ذوق و تخصص خود را وقف ایده های نو در کشور میکنیم.به امید روزهای خوب...