نحوه تغییر رنگ آدرس بار مرورگر با متا تگ theme-color در گوشی های هوشمند | تولک

نحوه تغییر رنگ آدرس بار مرورگر با متا تگ theme-color در گوشی های هوشمند

1
  • toolek
  • 0
  • 24 آذر 1398

وقتی با تبلت یا گوشی های هوشمند وارد سایت های مختلف میشوید شاید دقت کرده باشید که در بعضی از سایت ها رنگ نوار آدرس هماهنگ با رنگ پوسته و قالب سایت تغییر میکند،شما میتوانید این رنگ را با استفاده از یک متا تگ بسادگی تغییر دهید.

 

کد تغییر رنگ نوار آدرس مرورگر در گوشی های هوشمند :


<meta name="theme-color" content="#649941" />

 

برای پیدا کردن کد رنگ راه های مختلفی  وجود دارد،پیشنهاد میکنیم کد رنگی در قسمت content این متاتگ قرار دهید که با رنگ کلی پوسته سایت وردپرسی شما هماهنگ باشید.

این متا تگ را در کجای قالب یا پوسته خود قرار دهیم؟

 

کد را در فایل header.php  بین تگ head قرار دهید و روی بروزرسانی پرونده کلیک کنید.

چگونه کد را رنگ را بدست بیاوریم؟

سایت ها و نرم افزار های زیادی هستند که color picker دارند و شما می توانید با استفاده از آنها کد رنگ موردنیاز خود را پیدا کنید.آسان ترین روش برای پیدا کردن یک color picker و گرفتن کد رنگ مورد نیاز این است که می توانید با سرچ کلمه color picker در گوگل به راحتی به یک color picker آنلاین دسترسی داشته باشید.

no avatar
toolek
شرکت عصر پیشرو سیستم افق ماندگار (تولک) در سال 1396 با هدف تولید و انتشار محتوای با کیفیت آموزشی و همچنین آشنایی جامعه با فضای کسب و کار در فضای مجازی ایجاد شده و امید داریم بتوانیم با راه کارهای نوین و استفاده از پتانسیل فضای مجازی ایجاد فرصت کنیم برای افرادی که خواهان پیشرفت خود و کشورشان هستند. ما کمک کردن به فضای کسب و کار مجازی را رسالت خودمان می دانیم و تمام استعداد ,ذوق و تخصص خود را وقف ایده های نو در کشور میکنیم.به امید روزهای خوب...