پنل مشتریان
  • عضویت در سایت
  • یا
  • ورود به اکانت کاربری
۰۹۰۳۲۰۹۲۱۳۲

ایجاد خبرنامه در وردپرس با افزونه Newsletter

امروزه اکثر تعاملات و ارتباطات وب سایت ها با کاربران خود از طریق ایمیل صورت میگیره ، تهیه فرمی برای عضویت در خبرنامه و سپس سیستمی مناسب برای ارسال ایمیل های موردنطر به اعضا میتونه برنامه بسیار خوبی برای اقزایش بازدید باشه. خبرنامه یکی از مهم ترین عوامل یک سایت وردپرسیه که با اون میتونید اخبار جدید سایت ،اعلانات اموزشی ، آگهی تیلیغاتی جدید و… را به گوش کاربران خود برسونید  و اون هارو از رویداد های مهم سایتتون با خبر کنید .در این مقاله قصد داریم نحوه ایجاد خبرنامه در وردپرس با افزونه Newsletter رو به شما آموزش بدیم که به راحتی میتونید یک خبرنامه فارسی با طراحی فوق العاده برای کاربران محبوب خود ایجاد و ارسال کنید .

ویژگی های اصلی افزونه Newsletter

  • محدودیتی در تعداد مشرکین ندارد.
  • عدم محدودیت در خبرنامه ها به همراه مشاهده آمار
  • ابزارکی برای عضویت کاربران در خبرنامه
  • بخشی بریا ثبت نام اعضا
  • SMTP آماده
  • طرح های ویژه
  • و…

آموزش کار با افزونه Newsletter

ابتدا افزونه Newsletter رو نصب و فعال سازی میکنید . سپس منو جدید به نام Newsletter پنل وردپرستون اضافه میشه . این منو چند زیر منو داره که مهم ترین هارو بررسی میکنیم .

ابتدا وارد زیر منوی داشبورد افزونه شوبد و مانند شکل زیر روی new کلیک کنید .

 

 

 

حالا از بین قالب های موجود الگو موردنطرتون رو انتخاب کنید .حالا متن های دلخواه در خبرنامه خودتون رو جایگزین متون انگلیسی کرده و به سلیقه خودتون فرم خبرنامه رو طراحی کنید .

 

حالا به زیر منوی setting and more برید . سه تب مشاهده میکنید . در اولین تب آدرس ایمیل و نام فرستنده که قصد دارید خبرنامه را برای کاربران ارسال کنید رو بنویسید .

در ادامه رو فیلد return path و reply to یک ایمیل معتبر وارد کنید تا کاربران به شما پاسخ بدن .در بخش Dedicated paeg میتونید صفحه فرم عضویت خبرنامه رو ایجاد و انتخاب کنید .

اکنون در تب دوم حداقل ایمیل در هر ساعت را مشخص کنید که در هر ساعت چه تعداد ایمیل ارسال شود  .

و در آخرین تب تنظیمات افزونه میتوانید استایل های استاندارد را غیرفعال کرد و استایل سفارشی خودتون رو جایگزین کنید . گزینه های دیگر رو برسی و در صورت نیاز تغییر دهید .

همچنین به زیر منو  list building در تب چهار موجود ، تایید هویت دو مرحله ای یا جمع آوری ایمیل  ها و ارسال پیام خوش امد گویی عضویت خبرنامه، دریافت نوتیفوکیشن ، نادیده گرفتن تایید دو مرحله ای، پیام اشتراک خبرنامه ،پیام و ایمیل خوش آمد گویی و پیام فعال سازی را نوشته و تنظیم کنید .بعد به زیر منوی Newsletters  رفته و خبرهایی که ایجاد کردید رو مشاهده ، ویرایش و برای کاربران ارسال کنید .و در آخر در زیر منوی subscriber نام اطلاعات اشخاصی که عضو  خبرنامه شده اند را مشاهده کنید .

اکنون بعد از اتمام پیکربندی و تنظیمات افزونه و وارد کردن ایمیل و پیام  ها خبرنامه مورد نظرتون رو ایجاد و ارسال کنید .

حالا کاربران میتونن با پر کردن فرم عضویت خبرنامه ، عضو خبرنامه سایت شما بشن  و از تموم اخبار و رویداد های سایت شما مطلع بشن .

برچسب‌ها:

درباره zohre

zohre

درباره نویسنده zohre

دیدگاه های شما

ما به شما گوش میکنیم!

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

کانال تلگرام ما
Copyright © 2017 WwW.TOoLeK.Ir, Allrights Reserved.
Design & Coding With by Toolek